Naudojimas pramonėje

Elektromechanikos pramonė

Garai idealiai šalina riebalus ir tepalus nuo pramoninių mašinų ir variklių, dėl to gali būti naudojami įrangos valymo ir priežiūros procesuose daugelyje elektromechanikos pramonės šakose. Dėl aukštos temperatūros garų generatoriai gali būti naudojami rūdims, dažų ir lakų likučiams šalinti bei riebalams nuo išvalytų paviršių kruopščiai pašalinti.

Specialių naudojamų antgalių dėka garai taip pat puikiai tinka gamybos salėms, plieno konstrukcijoms, fasadams bei įstiklinimams valyti. Valymo garais įrenginių naudojimo privalumas yra minimalus vandens sunaudojimas ir galimybė atlikti darbus nesusidarant tokiam dideliam nuotekų kiekiui kaip plovimo naudojant aukšto slėgio plovyklas atveju. .

  • Riebalų ir tepalų likučių nuo pramoninių mašinų šalinimas
  • Rūdžių ir sunkių nešvarumų  nuo mašinų ir variklių paviršių šalinimas
  • Filtrų, ventiliacijos grotelių ir oro kondicionierių dezinfekavimas
  • Elektros skydelių valymas naudojant labai sausus garus
  • Plieno konstrukcijų, fasadų, įstiklinimų ir grindų valymas

Maisto pramonė

Valymas garais puikiai pasiteisina daugelyje maisto pramonės šakų. Maisto užterštumas perdirbimo ir įpakavimo metu gali būti veiksmingai panaikintas, valymo procese naudojant aukštos temperatūros garus. Juos naudojant sunaikinamos bet kokios bakterijos ir virusai, nenaudojant jokių cheminių priemonių ir ploviklių. Profesionalūs garų generatoriai gali būti naudojami žuvies ir mėsos perdirbimo įmonėse, kepyklose, konditerijos parduotuvėse, pieninėse, skerdyklose, gėrimų gamybos pramonėje, pilstymo cechuose ir vyninėse. Gariniais įrenginiais galima valyti gamybos linijas, grindis, sienas, darbinius paviršius, mašinas, konvejerius, įspauduojamuosius presus, oro kondicionierius, šildytuvus, kepimo krosneles ir stovus, šaldytuvus ir aušintuvus, ventiliacijos gaubtus ir pan.

  • Kruopštus pramoninių mašinų bei gamybos linijų valymas
  • Ventiliacijos vamzdžių, gaubtų, filtrų ir oro kondicionierių valymas
  • Viryklių valdymo skydų ir elektros skydelių sausas valymas
  • Darbinių paviršių dezinfekavimas ir kruopštus valymas
  • Šaldytuvų ir pramoninių aušintuvų valymas ir dezinfekavimas

Chemijos pramonė

Garų generatoriai yra puikus sprendimas chemijos pramonei, farmacijos įmonėms, valymo priemonių ir kosmetikos gamybos įmonėms.

картинки инструментов купить мебель в стиле хай-тек в уфе оборудование для автосервисов поло седан клуб какие товары импортирует греция 2012 камины из кирпича своими руками о а э tendintele modei 2012-2013 идеал женщины 21 века доказывание в хоз процессе игры на андроид по мативам мультфильмов

.