Valymas garais

Valymo garais įrenginiai – tai nauja alternatyva automatinėms plovykloms, rankinėms plovykloms ir kitoms „tradicinėms“ automobilių plovykloms. Plovimo procesas yra toks, kad automobiliai nuplaunami sausais garais po aukštu slėgiu. Valymo metu praktiškai nesusidaro jokių nuotekų, nereikia leidimų ar kitų rankinėms plovykloms tipinių įrenginių, esame mobilūs, taupome vandenį, taupome chemines priemonės, esame ekologiški.

Valymo garais įrenginys yra skirtas tiek kėbulo, tiek ratų, ratų gaubtų, aliuminio ratlankių, bei sunkiai pasiekiamų vietų, tokių kaip slenksčiai, intarpai, vyriai, valymui. Garais taip pat galima išvalyti variklį, kadangi sausi garai negali sugadinti elektroninės sistemos. Valymo garais įrenginiai taip pat gali būti naudojami automobilių salonams valyti ir atnaujinti bei automobilių kilimėliams skalbti.

Pagrindiniai valymo garais įrenginių privalumai yra

  • Nereikia gauti leidimo vandeniui imti steigiant plovyklą
  • Mažos pradinės investavimo išlaidos
  • Teikiamų paslaugų mobilumas/galimybė lengvai pakeisti vietą
  • Aukšta teikiamų paslaugų kokybė

Optima markės valymo garais įrenginiai yra mobilūs ir jų dėka galima teikti paslaugas nuvažiuojant pas klientą. Tai yra reta, tačiau labai dinamiškai Lenkijos rinkoje besivystanti paslauga. Vykdant veiklą galima aptarnauti įmones, turinčias automobilių parkus, automobilių komisus, nuomos įmones arba individualius klientus, norinčius nuplauti automobilį „prie daugiabučio“. Priešingai nei automatinės plovyklos ir kitos plovyklos, naudojančios aukšto slėgio valymo įrenginius, su paslauga galime atvykti pas klientą.
новости о выпуске логан 2013

ауди алроуд фото 2013
.